Medicinos diagnostikos centras

INFORMACIJA LPA NARIAMS

Medicinos diagnostikos centras (MDC) ir Lietuvos paraplegikų asociacija (LPA) pasirašė Sveikatos priežiūros paslaugų teikimo sutartį.
LPA nariams ir jų šeimos nariams (vaikams, globėjams, sutuoktiniui) suteikiama 5% (penkių procentų) nuolaida visoms teikiamoms MDC paslaugoms.

 

MDC patalpos pritaikytos neįgaliesiems, galite patekti į visas patalpas, kur teikiamos medicinos paslaugos.
MDC teritorijoje veikia pacientams nemokama saugoma automobilių stovėjimo aikštelė, prie centrinio pastato įėjimo yra 2 spec.parkavimo vietos neįgaliesiems.

 
Pacientų priėmimo tvarka

Atvykus į MDC, bilietų terminale prašome atsispausdinti bilietą. Kai pamatysite savo bilieto numerį terminalo ekrane, prieikite prie nurodyto registratūros langelio. Jus aptarnaus registratorė, atsakys į iškilusius klausimus, pakvies slaugytoją, kuris lydės Jus pas gydytoją ar tyrimams ir visada Jums padės.
Atvykdami į MDC, prašome su savimi turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą: pasą/asmens tapatybės kortelę/vairuotojo pažymėjimą; SODROS / privalomojo sveikatos draudimo pažymėjimą.
Pacientams, draustiems privalomuoju sveiktos draudimu, turintiems gydytojo siuntimą atitinkantį teisės aktais nustatytus reikalavimus; kai siuntime nurodyta liga yra kompensuojamų ligų sąraše; kai siuntimas galioja (30 dienų) – konsultacijoms, procedūroms ir operacijoms taikomos TLK kompensacijos.
Jeigu esate apsidraudę savanorišku (papildomu) sveikatos draudimu Lietuvos ar užsienio draudimo bendrovėje, prašome atsinešti su savimi tai įrodančius dokumentus (draudimo polisą, sutartį ar kitą dokumentą).
Pasitarti dėl paslaugų teikimo su MDC vadybininku galite telefonu 8 5 247 6334 arba elektroniniu paštu rasa.kataviciene@medcentras.lt

 

Būkite sveiki

 

Vadybininkė Rasa Katavičienė
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius

 

Registracija ir informacija
Tel. (8 5) 233 3000, mob. (8 698) 00 000
www.medcentras.lt/registracija